Termín:
28. 9. – 2. 10. 2019
Počet dní:
5 (so – st)
Počet nocí:
4
Doprava:
autom
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis

Hotel se nachází v areálu s golfovým hřištěm a je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí skloubit sportovní dovolenou s relaxací a odpočinkem. K dispozici jsou sportovní hřiště, bazény, vodní sporty, wellness centrum a další služby.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bary, wi-fi, wellness centrum, fitness, úschovna kol, 2 fotbalové hřiště, tenisové kurty, plážový volejbal, hřiště na basketball a volejbal, 2 vnitřní bazény, několik venkovních bazénu, olympijský bazén, autobus do centra, parkoviště, garáž
Ubytování:
62 pokojů, všechny s vlastním soc. zařízením, minibarem (za poplatek), fénem, TV Sat, sejf, klimatizace, Wi-Fi
CLASSIC (22-26 m2) – dvoulůžkový pokoj, některé mají terasu
SUPERIOR (2-31 m2) – dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky (hotel není vhodný pro malé děti), velké okno s panoramatickým výhledem
pokoje typu suite, jr. suite na vyžádání v CK
Vzdálenosti:
3 km od jezera a od centra městečka Peschiera del Garda

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytování se snídaní

Základná cena nezahŕňa

  • doprava
  • pobytová taxa – cca 1,50 €/os/noc (povinná platba na místě)
  • služby delegáta
  • polopenze – za příplatek (info v CK)
  • malá zvířata povolena (max. 10 kg, nutné oznámit předem)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Consultour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Lago di Garda
  • Miesto podľa CK: Peschiera del Garda
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Golf Hotel Paradiso & Golf ****
(Webové stránky hotela)

Všetky zájazdy do Golf Hotel Paradiso & Golf

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.