Termín:
28. 8. – 4. 9. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
839  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Hotel Aktinia je ideálnou voľbou pre menej náročných klientov. Hotel prebehol rekonštrukciou v roku 2018. Klienti určite ocenia ľahkú dostupnosť do starobylého mestečka Nessebar, ktorý je 2 km od hotela.

Poloha:
Hotel je situovaný v časti Slnečného pobrežia 1,5 km od centra rezortu. V blízkosti hotela sa nachádzajú obchodíky, kaviarne a reštaurácie. Medzinárodné letisko v Burgase je vzdialené 30 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 98 izieb, 2 výťahy, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 1 bar, bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá, slnečníky, denné animácie (6 dní v týždni). Za poplatok: obchody, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (15 – 17 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., štúdio (max. 2+2), apartmán (max. 2+2), centrálna/individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, TV, chladnička, balkón, detská postieľka, WiFi. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:00 - 21:00, scnac, káva, čaj, koláčiky 15:00 - 17:00, bar 07:30 - 23:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatá pláž sa nachádza 200 m od hotela.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Bourgas - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania a služieb, delegátske služby, DPH.
Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Základná cena nezahŕňa

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Happy Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.