Apartmány Lanterna B Standard

  Chorvátsko, Istria, Poreč, Poreč

Apartmány Lanterna B Standard

    Chorvátsko, Istria, Poreč, Poreč
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Upozornění

FIRST MINUTE sleva 15% pro pobyty 2021 platná do 15.03.2021.

Tipy
  • dobrá cena- kvalitní vybavení střediska- aktivní rodinná dovolená
Obecný popis

oblíbené perfektně vybavené středisko, které nabízí plno možností, jak využít Váš volný čas. Nachází se nedaleko Poreče, které představuje oblíbené turistické středisko.

Poloha

apartmánové středisko se nachází na zeleném poloostrově Lanterna nedaleko od Poreče (cca 12 km). Do centra  Poreče jezdí pravidelná linka.

Vybavení

plně vybavený rekreační areál, recepce, směnárna, 3 restaurace, aperitiv bar, supermarket, trafika, kadeřnictví, pošta. Wifi na recepci a v restauraci Marina zdarma bez garance rychlosti připojení.

Ubytování

B13SB - APT 3+0 Standart, cca 37 m2 - 3lůžkový apartmán Standart se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost s pohovkou a kuchyň. koutem, balkon.B14SB - APT 4+0 Standart, cca 44 m2 - 4lůžkový apartmán Standart se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon.B26SB - APT 6+0 Standart, cca 70 m2 - 6lůžkový apartmán Standart se 2 koupelnami - 2x ložnice a denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, balkon.B13SB - APT 2+1 Standart, cca 37 m2 - 2lůžkový apartmán Standart se sprchou a WC - 1x ložnice a denní místnost s pohovkou a kuchyň. koutem, balkon.
B26SB - APT 4+2 Standart, cca 70 m2 - 4lůžkový apartmán Standart se sprchou a WC - 2x ložnice a denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, balkon.Apartmány Standart s původním vybavení pro 3-6 osob, sprcha, WC, kuch. kout (sporák, chladnička, nádobí), jídelní kout, balkon nebo terasa.Lůžka v denní místnosti mohou být formou rozkládacího křesla nebo pohovky. V ložnici jsou 2 samostatná lůžka.

Stravování

bez stravy. Možnost vaření nebo dokoupení polopenze na místě za cca 25 EUR/os./den..

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 5 EUR/noc
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 10 EUR/noc
- parkování: v komplexu, zdarma 

Sport a zábava

tenisové kurty (celkem 14), stolní tenis, hřiště pro míčové hry, beach volejbal, půjčovna kol, turistické a cykloturistické stezky. V blízkosti - kemp s 2 venkovními bazény, potápěčské centrum, sportovní a zábavní centrum. Bohatý animační program (cca 15.6.- 15.9.), hudební večery a disco.

Pláž

oblázková, skalnatá, travnatá nebo pláž dlážděná kameny. Dokonale čisté pláže vybavené sprchami a převlékacími kabinkami jsou označeny Modrou vlajkou a nabízejí přírodní stín. Vzdálenost cca 50-300 m, dle polohy apartmánu v komplexu.
Pláž je dlouhá cca 3 km, oceněna modrou vlajkou. V blízkosti pláž FKK a pláž pro domácí mazlíčky.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • Povinné poplatky na místě
  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Poreč

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 255 325
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány Lanterna B Standard
    Chorvátsko, Istria, Poreč, Poreč

Cena
13 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 255 325

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
13,00 €
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
2
13,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 3-5 dní - osoba
2
8,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €