Termín:
20. 12. – 23. 12. 2018
Počet dní:
4 (št – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis zájezdu

Apartmánový dům se nachází na kopci Trget s krásným výhledem na záliv Raša. Klidné prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi. Hosté mohou využívat lodní přístaviště pro lodě dlouhé až 10 m. V blízkosti jsou dvě velké restaurace, obchod. Trget je od apartmánů vzdálený 12 km.
Poloha: 800 m od moře

Ubytování

apartmán - Apartmán 4+2 (60 m2)- 4 postele a 2 přistýlky, kuchyň, mikrovlnka, koupelna, vč. pračky, internet, TV, satelit, terasa, gril, bazén, klimatizace
Apartmán 4+1 (45 m2)- 4 postele a 1 přistýlka, výhled na moře, kuchyň, mikrovlnka, koupelna vč. pračky, terasa, gril, bazén, internet, , rádio, TV, satelit
TERMÍNY UBYTOVÁNÍ JSOU NA 3 AŽ 7 NOCÍ. SPECIÁLNÍ TERMÍNY JSOU NA VYŽÁDÁNÍ.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování
  • Klimatizace
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Skixbike, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Istrie, Labin

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.