AVALON

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

AVALON

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel sa nachádza v blízkosti centra letoviska Slunečné pobrežie a 2 km od historického letoviska Nessebar. Letisko je vzdialené 25 km od hotela.

Vybavení

Hotel je vhodný pre všechny vekové kategórie a pre rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozicií vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia s terasou, trezor na recepcii (za poplatok), lobby bar a bar pri bazéne, Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch hotela za poplatok, čistiareň, obchod so suvenírmi, kaderníctvo.

Pokoje

Štandardné izby a apartmány s vlastným sociálnym zariadením, TV so satelitnym príjmom, fénom, chladničkou, balkónom a apartmány s kuchynským kútom.

Pláž

Hotel je vzdialený 500 metrov od širokej piesočnatej pláže. Plážový servis je za poplatok.

Sport

Vonkajší bazén, masáže, fitness centrum.

Stravování

All inclusive, ktoré zahrňuje:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vátane nápojov miestnej výroby-10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby-15:00 - 16:30 pizza a sendviče v lobby bare

Děti

Bazén.

Základná cena zahŕňa

 • Leteckú prepravu
 • transfery v mietse pobytu
 • ubytovanie
 • stravovanie formou all inclusive
 • služby slovenky hovoriaceho delegáta
 • zákonné poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fantasy Travel, IČ: 51168715. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Nesebar
 • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 257 689
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

AVALON
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
450 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 257 689

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
450,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
53,00 €