Termín:
4. 1. – 6. 1. 2019
Počet dní:
3 (pi – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
letecky Praha
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha: Příjemný hotel kategorie 3* je nedávno zrekonstruovaný a velmi dobře situovaný v centru města, takže je z něj blízko jak k památkám, tak i k nákupním možnostem, zábavním možnostem, restauracím, zkrátka všemu, co je potřeba. Např. Grand Bazar, Hagia Sophia, Topkapi palace a další památky jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, americký bar, možnost výměny měny, možnost připojení k internetu, parkoviště, trezor na recepci, klimatizace.

Ubytování: K ubytování příjemně vyhlížejících útulných pokojů patří koupelna, fén, minibar, klimatizace, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, SAT TV.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava: Kromě možnosti relaxu v hotelu toho spoustu nabízí město, od nakupování přes poznávání až k rušnému nočnímu životu.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Istanbul.


Poslední den: let na trase Istanbul - Praha nebo Vídeň. Odlety do Istanbulu - možno každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

zpáteční letenku do Istanbulu, zmíněné ubytování a stravování, pojištění CK proti úpadku, cena platí v optimálních knihovacích třídach letenek.

Základná cena nezahŕňa

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, transfery.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Palma Travel Touroperator, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Istanbul
  • Miesto podľa CK: Istanbul

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.