Termín:
1. 10. – 8. 10. 2019
Počet dní:
8 (ut – ut)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Brno 4:30
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
545  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Centrum letoviska Alanye cca 2 km, letisko cca 120 km, autobusová zastávka pri hoteli. V blízkosti sú obchody, kaviarne, bary a reštaurácie.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, výťahy, konferenčná miestnosť, 2 reštaurácie, bary, kaderníctvo, práčovňa, minimarket. Vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., klimatizácia, telefón, minibar, trezor, balkón alebo terasa. DRP: pozri DR, menej výhodná poloha FR: pozri DR, oddelená spálňa  

Stravovanie

Pozri program all inclusive

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž cca 20 m od hotela, oddelená cestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky za poplatok, bar na pláži.

Program all inclusive

Raňajky, večera a obedy formou bufetu     Neskoré raňajky     Ľahký snack počas dňa     Káva, čaj a zákusok    Polnočná polievka      Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (8.30 – 24.00 h)

Športová ponuka

Zdarma: plážový volejbal, stolný tenis. Za poplatok: vodné športy na pláži.

Pre deti

Detský bazén, miniklub (4 – 12 rokov), detská postieľka zdarma.

Wellnes

Za poplatok: sauna, turecké kúpele, masáže. 

Internet

Zdarma: WiFi Za poplatok: požičanie notebooku.

Platobné karty

VISA, EC/MC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP): 3 dospelí/2 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 4 dospelí/3 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí + 2 deti/2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Nev-dama (Fischer), ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Turecká riviéra
  • Miesto podľa CK: Alanya

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Blue Sky ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Všetky zájazdy do Hotel Blue Sky

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.