Catalonia Playa Maroma

  Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Punta Maroma

Catalonia Playa Maroma

    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Punta Maroma
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Poloha: Catalonia Playa Maroma je obklopený tropickou přírodou, přímo u písečné pláže a v blízkosti druhého největšího korálového útesu na světě. Letovisko Playa del Carmen a rybářský přístav Puerto Morelos cca 20 km.

Vybavení: 404 pokojů v 6 budovách v zahradě (2-3 patra, výtahy), vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, 4 restaurace `a la carte (italská, mexická, steak, tapas), 2 bary, obchůdek se suvenýry. V tropické zahradě bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Pro děti: Integrované brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4-13 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Wellnes - SPA: Hotelové spa Alegria Za poplatek: sauna, jacuzzi a masáže.

Ubytování: DRPRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor zdarma, žehlička a žehlicí prkno, set na přípravu kávy, minibar a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Možnost využití nadstandardních služeb Privilege (soukromý check-in, Privilege lounge se snacky, kávou a čajem, zvýhodněné ceny v hotelovém spa centru). Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed nebo jedna king size bed. DRPOV: viz DRPRS, výhled na moře. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRPRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý. Dvoulůžkový pokoj (DRPOV): 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 13 let.

Stravování: All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo až 3× týdně v `a la carte restauracích (nutná rezervace) Snack během dne Alkoholické a nealkoholické nápoje místní a vybrané nápoje mezinárodní výroby (24.00 hodin denně) Minibar denně doplňován vodou, nealkoholickými nápoji a pivem.

Pláž: Přímo u soukromé pláže chráněné druhým největším korálovým útesem na světě. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži.

Sport a zábava: Denní i večerní animační a zábavné programy a show. Diskotéka. Zdarma: fitness, tenis, stolní tenis, biliár, plážový volejbal, fotbal, aerobik, kurzy tance a další sportovní aktivity v rámci animačních programů, nemotorizované vodní sporty. Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, potápění.

Internet: Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetový koutek.

Základná cena zahŕňa

  • Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Mayská riviéra
  • Miesto podľa CK: Mayská riviéra

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Catalonia Playa Maroma ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži
Všetky zájazdy do  Hotel Catalonia Playa Maroma

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 345 140
Dnes 8–14.30 h

Mexiko

Mexiko, oficiálnym názvom Spojené štáty mexické, je krajinou v Strednej Amerike. Územie Mexika je vďaka svojej rozľahlosti veľmi rôznorodé. Nájdeme tu piesočné pláže, hory, púšte, savany aj tropické pralesy. Najznámejším turistickým lákadlom sú pamiatky mayskej a aztéckej kultúry reprezentované monumentálnymi stavbami dávnych civilizácií. Dovolenka v Mexiku je rajom pre dobrodruhov, ktorí môžu kúpanie v Karibiku alebo Tichom oceáne kombinovať s poznávaním výnimočných prírodných a kultúrnych zaujímavostí. Výhodou tejto krajiny v Strednej Amerike je to, že si tu každý nájde to svoje, po čom naozaj túži. Prírodné scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky aj tamojšia biota sú naozaj úchvatné. Na druhej strane stojí netradičná stará kultúra, ktorej odkazy sú v Mexiku výnimočne zachované.

Nezáväzná objednávka

Catalonia Playa Maroma
    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Punta Maroma

Cena
2 555 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 345 140

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 555,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
1 450,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
112,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
79,94 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 14 dní
0
53,00 €