Termín:
20. 9. – 27. 9. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 20:45
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha a popis

Hotel Diagoras sa nachádza v blízkosti rušného letoviska Faliraki. V centru rušného strediska sa nachádza mnoho taverien, obchodov a barov. Hlavné mesto je vzdialené cca 11 km, letisko cca 16 km a mesto Lindos cca 35km. Najbližší minimarket sa nachádza 100 metrov od ubytovania. Z hotela premáva kyvadlová doprava zdarma na pláž. Najbližšia zastávka hromadnej dopravy je vzdialená 3 minúty chôdzou (450metrů).

Vybavenie hotela

Rodinný hotel má nádherný výhľad na mesto a pláže Faliraki. V hoteli je k dispozícii 24 hodinová recepcia, trezor (za poplatok), Wi-Fi na recepcii, bazén, snack bar, pool bar, reštaurácia a zmenáreň.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Dvojlôžkové izby sú vybavené klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou.

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

Formou All Inclusive:

Aktuálny program ALL INCLUSIVE hoteli Diagoras 3 *:

• Raňajky: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (07:30 - 10:00)
• Olovrant: podávaný v hlavnej reštaurácii (11:00 - 12:00)
• Obed: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (12:30 - 14:00)
• Olovrant: pizza, sušienky, zmrzlina (15:30 - 18:00)
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (18:30 - 21:00)

BARY

- hlavný bar 10:30 - 22:30 miestne pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj

Po 22:30 sú všetky nápoje za príplatok.

Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis

Piesočná pláž je vzdialená 1 100 metrov. Možnosť využitia hotelového shuttle busu na pláž zdarma.

Pre deti

Detské ihrisko.
Detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava

Ponuku športov a zábavy, ktoré sú k dispozícii, získate po príchode do hotela.

Služby v cene

Klimatizácia zadarmo v období od 15.6. do 15.9. Lehátka pri bazéne zadarmo. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Internet, lehátka a slnečníky na pláži. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene a ktoré sa platia na mieste, získate po príchode do hotela.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

    Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Pantour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Rhodos
  • Miesto podľa CK: Faliraki

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Diagoras ***
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 1500 m

Všetky zájazdy do Diagoras

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií