Termín:
9. 9. – 16. 9. 2019
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 6:20
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
957  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

V blízkosti niekoľkých piesočnatých pláží a malého jachtového prístavu Mazarrón, pozdĺž nie príliš frekventovanej miestnej komunikácie s promenádou pre peších, v centre letoviska reštaurácie, kaviarne, bary. Najbližšia lekáreň cca 100 m, ďalšie lekárne v okolí, nemocnica v centre mesta Mazarrón cca 8 km. Letisko cca 70 km.

Vybavenie

Hlavná budova 137 izieb (4 poschodia, výťahy), vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť, vonkajší bazén, bar pri bazéne, bazén s vodnými atrakciami pre menšie deti, detské ihrisko, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Osušky za vratnú zálohu, výmena za poplatok.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), telefón, TV/sat., klimatizácia, chladnička, trezor za poplatok a balkón. Veľkosť  izby 28 m2. DRP: pozri DR, môžu však byť situované v menej priaznivej polohe. DRSV: pozri DR, výhľad na more.

Zábava

Animačný program Funtazia klubu v období 20.6. – 5.9.2019.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 50 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok (okrem hlavnej sezóny obmedzene). Ďalšie piesočnaté pláže vzdialené cca 100 – 400 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (08.00 – 10.30 hod.) Obed formou bufetu (13.30 – 15.30 hod.) Večera formou bufetu (19.30 – 22.00 hod.) Denný snack (11.00 – 18.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00 – 23.00 hod.) Náramok all inclusive za zálohu

Športová ponuka

Zadarmo: Fitnes, viacúčelové ihrisko, padel. Za poplatok: Požičovňa bicyklov, potápanie v okolí.

Pre deti

Bazén s vodnými atrakciami, detský bufet v reštaurácii, detská stolička v reštaurácii, detské ihrisko, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Animačný program Funtazia klubu v období 20.6. – 5.9.2019.

Extra služby

Animačný program Funtazia klubu v období 20.6. – 5.9.2019.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a v izbách.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

DR: 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý DRSV/DRP: 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 14 rokov

Doba transferu

50 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Costa Cálida
  • Miesto podľa CK: Mazarrón

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach