Termín:
19. 10. – 26. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis ubytování

1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžko a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Popis

Chata Gabriele". Ve čtvrti St. Martin, 1.5 km od centra Lofer, klidná poloha, 2 km od sjezdovek. Společné: zahrada 700 m2, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. Parkovací místo. Potraviny 500 m, restaurace 400 m, autobusová zastávka 150 m. Golfové hřiště 20 km, tenis 400 m, visutá lanovka 2 km, vlek 2 km, běžkařské stopy 300 m. AKCE – Letní karta: bezplatný vstup do venkovního bazénu, návštěva rokle a zábavného centra Unken, gondola. Od poloviny května do 31. října v ceně.

"

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Rekreační poplatek - 1.3 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Lofer

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.