Termín:
18. 10. – 25. 10. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Golden Beach Hotel je novo zrekonštruovaný 4 hviezdičkový hotel s vrelou pohostinnosťou, chutným jedlom, priateľskou atmosférou a výborným výberom rekreačných zariadení v blízkosti, ktoré vytvárajú ideálne prostredie pre relaxačnú dovolenku. Tento nádherný komplex sa nachádza v obľúbenom letovisku Hersonissos, len kúsok od pláže. Letisko Heraklion je 25 km od Hotela Golden Beach, mesto Heraklion je 28 km na západ, Aghios Nikolaos je vzdialené 35 km od hotela. Oblasť Hersonissosu sa skladá z malých dediniek Koutouloufari, Piscopiano a starého Hersonissosu, v pešej vzdialenosti. Ostatné letoviská ako sú Stalis, Malia, Sissi, Anissara, Potamies, Avdou a Kera sú ľahko prístupné autom.
Vzdialenosť od letiska HER cca 27 km.

Ubytovania

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu (sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné vybavenie), klimatizáciu, 32' plochú TV so satelitným príjmom, vysoké zrkadlo, telefón s medzinárodnou priamou voľbou, 220 V, chladničku, trezor (poplatok na mieste), budenie po telefóne, balkón s výhľadom na pozemok alebo s bočným výhľadom na more. Izby: dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more, dvojlôžková izba (výhľad na krajinu) s možnosťou 1 prístelky, rodinná izba s možnosťou 2 prístelok (výhľad na krajinu), dvôjlôžková izba 'top floor' (výhľad na mesto) s možnosťou 1 prístelky a jednolôžková izba.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, výťah, vysokorýchlostný prístup k internetu Wi-Fi vo verejných priestoroch, obchod so suvenírmi / mini market, trezor (na prenájom), lekár na požiadanie, vonkajšie parkovisko, verejná autobusová zastávka neďaleko, práčovňa, banka, supermarket a rôzne obchody v blízkosti hotela. Bazén (sladká voda), doplnkové lehátka a slnečníky pri bazéne, uteráky k bazénu (za poplatok), stolný tenis (za poplatok), biliard (za poplatok), hotelová pláž s ležadlami a slnečníkmi (za poplatok), plážové uteráky (za poplatok). Lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok. Šport a vodné športové centrum (nezávisle prevádzkované) sa nachádza v blízkosti hotela tak isto ako možnosti pre potápanie, Star Water Park, vodné lyže, jet-ski, banánový čln, šľapacie člny, surfovanie, kanoe, parasailing atď. Neďaleké aktivity: Bungee Jumping, telocvičňa, jazda na koni a kúpeľné centrum. Krétsky golfový club sa nachádza 10 km od hotela.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
Raňajky formou bufetu, Hlavná reštaurácia, denne: 07:30-10:00.
Obed, bufet, Hlavná reštaurácia, denne: 12:30-14:00.
Večere formou bufetu, Hlavná reštaurácia, denne: 19:00-21:30.
Popoludňajšie občerstvenie; Popoludňajší čaj; Prestávka na kávu, denne: 15:30-17:30.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; Pivo; Červené víno; Biele víno; Liehoviny; Šťavy; Čapované pivo; Vodka; Brandy; Rum; Raki; Ouzo, Bar, denne: 10:00-22:00.
Hlavná reštaurácia ponúka grécke a medzinárodné jedlá a jedlá krétskej kuchyne (raňajky formou bufetu, večere formou bufetu, obed formou bufetu). Plážová a la carte taverna, Golden Bar lounge bar. Hotel sa nachádza v blízkosti miestnych barov, diskoték, tanečných klubov, taverien a reštaurácií. Služby hlavného baru sú spoplatnené od 22:00 až do zavretia o 01:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Hersonissos Area

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií