GORTYNA

  Grécko, Kréta, Scaleta Rethymno

GORTYNA

    Grécko, Kréta, Scaleta Rethymno
Pôvodná cena
559 EUR/os

Cena
522 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 331 340
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65km Najbližšie mesto (km): Rethymno 11km Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 300m

Základné informácie

Rafinovaný hotel, ktorý dáva dôraz na kvalitu a prvotriedny servis. Hotel bol postavený v roku 1990 a v roku 2018 bol zrekonštruovaný. Hotel sa nachádza v oblasti Skaleta 11 km od mesta Rethymno a 65 km od Heraklionu v krásnej krajine. Hotel sa skladá z hlavnej budovy na 2 poschodiach. Hotel odporúčame menej náročnej klientele, všetkým vekovým kategóriám a aj rodinám s deťmi.

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 11 km od mesta Rethymnon.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú priestranné, pohodlné a plne vybavené, kúpeľňou, klimatizáciou, balkónom, mini chladničkou, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 300m od hotela, oddelená pobrežnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hostia majú k dispozícií lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti

Detský bazén, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava

Bez poplatku využite stolný tenis, tenis.

Wellness

V hoteli sa nenachádza Spa centrum.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá zahŕňa raňajky formou otvoreného bufetu a večere, alebo s All Inclusive. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Miestne nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie 3* - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie 4* - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie 5* - 4 EUR / izba / noc

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Orex Travel, IČ: 45942536. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Scaleta Rethymno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 331 340
Dnes 8–16 h

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Nezáväzná objednávka

GORTYNA
    Grécko, Kréta, Scaleta Rethymno

Pôvodná cena
559 EUR/os

Cena
522 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 331 340

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
522,30 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €