Termín:
24. 8. – 31. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis

Velký hotelový komplex s krásným výhledem na jezero se nachází nedaleko centra města Lavarone. Hotel je obklopen rozkvetlou zahradou a z hotelové terasy je nádherný výhled do okolní krajiny.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, vstupní hala s TV, wellness centrum s bazénem (sauna, turecké lázně, whirlpool, relaxační zóna, solarium), tělocvična, herna, kulečník, bar, konferenční místnost, místnost na squash, disco, , parkoviště, lyžárna, wi-fi a terasa s výhledem na jezero
Ubytování:
dvoulůžkový pokoj STANDARD s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, minibar (za poplatek)
dvoulůžkový pokoj SUPERIOR s možností dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, výhled na jezero, minibar (za poplatek)
dvoulůžkový pokoj JUNIOR SUITE s možností dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, výhled na jezero, minibar (za poplatek)
Vzdálenosti:
500 m od jezera, v centru lokality Chiesa, 9 km od lanovek a vleků Folgaria

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness centra
 • wi-fi ve společných prostorech

Základná cena nezahŕňa

 • nápoje k večeři
 • služby delegáta
 • doprava
 • pobytová taxa 2 €/os/noc (povinná platba od 14 let)
 • dětská postýlka - 10 €/noc
 • ručník a župan do wellness - 5€/os.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Consultour, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
 • Miesto podľa CK: Lavarone
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Grand Hotel Astoria ***
(Webové stránky hotela)

Vzdialenosť od zjazdovky: 1000 m

Všetky zájazdy do Grand Hotel Astoria

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.