Grand Hotel Park

  Chorvátsko, Dubrovnik, Južná Dalmácia, Dubrovník

Grand Hotel Park

    Chorvátsko, Dubrovnik, Južná Dalmácia, Dubrovník
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Dubrovník

Umístění

Hotel je umístěn v nejhezčí části Dubrovníku, blízko promenády vedoucí do zátoky Lapad. Historické centrum je vzdálené cca 3 km a je dosažitelné busem nebo lodí.

Pláž

Pláž ve známé zátoce Lapad je vzdálená cca 200 metrů od hotelu.
Slunečníky a lehátka za poplatek.

Hotel

Hotel tvoří hlavní budova a dvě přilehlé nově rekonstruované vily. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, kongresové prostory, internetový koutek, vnitřní bazén se slanou vodou. V zahradě bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Vkusně zařízené, s balkonem, klimatizací, vlastním příslušenstvím, trezorem, WiFi, minibarem, LCD TV/sat.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze.

Rekreace

Hotel nabízí venkovní a vnitřní bazén, rozsáhlé wellness centrum (fitness, sauny, vířivky). V těsné blízkosti hotelu jsou tenisové kurty (za poplatek ) a vodní sporty na pláži (za poplatek).
Nabídka masáží: velká aromatická masáž, holistická antistresová masáž, lékařská masáž, glamour masáž s vonnou svíčkou, luxusní lázeňské wellness rituály a další.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Južná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Dubrovník

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 415 993
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Grand Hotel Park
    Chorvátsko, Dubrovnik, Južná Dalmácia, Dubrovník

Cena
327 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 415 993

Zájazd

dospělá osoba
2
327,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €