Gravity Sahl Hasheesh

  Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

Gravity Sahl Hasheesh

    Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh
Číslo zájazdu: 1 229 802
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis hotela
Poloha:

Novopostavený hotel Gravity Ocean Breeze, je situovaný priamo na súkromnej piesočnatej v pláži, v nádhernom zálive Sahl Hasheesh. Centrum Hurghady je vzdialené približne 28km, letisko 25km.

Popis:

Tento priestranný hotelový komplex pozostáva z viac ako 400 izieb. Umiestnené sú v šesť poschodovej hlavnej budove a niekoľkých vedľajších bungalovoch/vilkách. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou a lobby barom, viacero obchodíkov, bankomat, hlavná reštaurácia a niekoľko Ala carte reštaurácií. Okrem toho tu nájdete aj Sushi bar, Ice Bar, Irish Pub a mnoho ďalších barov. V nádhernej vonkajšej záhrade sa nachádza päť sladkovodných bazénov, jeden vyhrievaný a taktiež bazén s morskou vodou. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma, na pláži aj pri bazéne.

Ubytovanie:

Moderne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), telefónom, SAT TV, klimatizáciou, trezorom, minibarom (denne dopĺňaný vodou), setom na prípravu kávy/čaju a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú taktiež izby typu Junior Suite a rodinné suity, pozostávajúce z obývacieho priestoru, dvoch spální a dvoch kúpeľní.

Šport/Zábava:

Posilňovňa, plážový volejbal, šípky, vodné pólo, aerobik, stolný tenis, biliard. Denné a večerné animácie, živá hudba.
Za poplatok procedúry v SPA centre, kaderníctvo, hammam, sauna, parný kúpeľ, vírivka, vodné športy na pláži.

Deti:

Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, detský bazén, mini diskotéka.

Stravovanie: All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, zmrzlina, koláče). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci. Tri krát týždenne možnosť večere v jednej z Ala carte reštaurácií.

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária ETI, IČ: 45701822. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Sahl Hasheesh

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 229 802
Dnes 8–16 h

Nezáväzná objednávka

Gravity Sahl Hasheesh
    Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

Pôvodná cena
896 EUR/os

Cena
728 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 229 802

Zájazd

1. osoba na pevnom lôžku
0
728,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
36,00 €