H10 Lanzarote Princess

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca

H10 Lanzarote Princess

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca
Pôvodná cena
1 234 EUR/os

Cena
1 127 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 256 595
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Centrum letoviska Playa Blanca s početnými reštauráciami, bary, obchody a kaviarňami cca 500 m. Možnosť drobných nákupov v blízkom okolí.

Vybavenie

407 izieb, vstupná hala s recepciou, reštaurácia, à la carte reštaurácie, 2 bary, kaviareň, diskobar, spoločenský a konferenčná sála, obchod, centrum krásy, sauna, knižnica, Privilege zóna (iba pre hostí so službou Privilege). V záhrade 2 bazény (1 s možnosťou klimatizácie / vyhrievania), snack bar pri bazéne, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky proti kauciu.

Izby

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor za poplatok, minibar, balkón alebo terasa. DRPVS: pozri DR, priestrannejšie, výhľad na bazén. DRPR: pozri DR, Privilege, župan, papuče a osušky, set na prípravu kávy, trezor zdarma. FR: pozri DR, priestrannejšie. SU: pozri DR, oddelená spálňa a obývacia časť.

Zábava

Denné animácie, pravidelne večerný zábavný program.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive.

Pláž

Svetlá piesočná pláž Playa Dorada s pozvoľným vstupom do mora cca 300 m, lehátka a slnečníky za poplatok. Sústava pláží Playas del Papagayo v chránenej prírodnej oblasti cca 4 km.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký snack a zmrzlina počas dňa v snack bare pri bazéne Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (11.00-01.00 hod., Servírované nápoje za poplatok) Diétne alebo bezlepková strava na vyžiadanie

Športová ponuka

Zadarmo: malé fitness, stolný tenis, záhradný šach, volejbal. Za poplatok: tenis, minigolf, biliard.

Pre deti

2 bazénik s malou šmykľavkou a pirátskou loďou (1 s možnosťou klimatizácie / vyhrievania), ihrisko, miniklub (3-12 rokov), minidisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Pre handicapovaných

>

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR / DRPVS / DRPR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Suite (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

45 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Lanzarote
  • Miesto podľa CK: Playa Blanca

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 256 595
dnes zatvorené

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

H10 Lanzarote Princess
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca

Pôvodná cena
1 234 EUR/os

Cena
1 127 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 256 595

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 127,20 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
35,00 €