Hotel Biokovka

  Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Makarska

Hotel Biokovka

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Makarska
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Makarska

Umístění

Hotel je umístěn v borovicovém lesíku na okraji střediska Makarska, asi 20 min chůze do centra. Jedná se o oblíbený lázeňský hotel s rehabilitačním centrem, v nejkrásnější části Makarske, cca 2 km od historického centra.

Pláž

Dlouhá oblázková pláž se nachází cca 100 m od hotelu, v sezóně k dispozici plošina pro vozíčkáře.

Hotel

Vstupní hala, recepce, restaurace, aperitiv bar, kavárna, TV místnost, parkoviště, krytý bazén s mořskou vodou. Bezbariérový areál vhodný pro vozíčkáře. Parkování zdarma (karta na vratnou kauci).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2+0, 2+1) s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, TV a balkon. Za příplatek pokoje s výhledem na mořskou stranu, na vyžádání dvoulůžkový bezbariérový pokoj. Dětská postýlka na vyžádání cca 7 EUR/den.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů.

Rekreace

Večer na terase živá hudba; za poplatek fitness, sauna, stolní tenis, minigolf, tenis, vodní sporty na pláži, léčebné a terapeutické procedury, vodní a suché masáže.

Informace

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Makarska

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 267 168
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Hotel Biokovka
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Makarska

Cena
510 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 267 168

Zájazd

dospělá osoba
2
510,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 10 dní - osoba
2
16,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €