Termín:
10. 8. – 17. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Pôvodná cena:
411  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

O ubytování

Lázeňský hotel BIOKOVKA***
Lázeňský hotel Biokovka leží v klidném prostředí, v mediteránské zeleni na okraji letoviska Makarska, od jehož centra je vzdálen pobřežní promenádou cca 800 m. Rozlehlá pláž, tvořená jemnými bílými oblázky, se nachází přímo před hotelem. Hotel disponuje restaurací, kavárnou s terasou, plážovou restaurací, bankomatem, směnárnou, sejfem a TV-místností. Společné prostory jsou klimatizovány. Ke sportovnímu a rehabilitačnímu vybavení slouží dva vyhřívané vnitřní bazény s mořskou vodou (koupací čepice nutná), sauna, fitness a masáže (za poplatek). V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, dětské hřiště a vodní porty. Ve městě je půjčovna skútrů. Pozn.: hotel je využíván též jako rehabilitační a zdravotnické zařízení s nabídkou různých procedur pod dohledem odborníků. Check-in 14 hod., check-out 9 hod.

Stravování

Polopenze• snídaně – švédské stoly • večeře – švédské stoly

Tipy na výlety

Hvar, Brač, Biokovo, Imotski, Mostar, Medjugorje, Kravica, Dubrovnik, Cetina, Korčula, Mlaska

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Victoria, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Makarská riviéra
  • Miesto podľa CK: Makarska
Informácie o zľavách

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.