Termín:
1. 2. – 8. 2. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Letovisko

Folgaria

Umístění

V hotelové čtvrti Costa di Folgaria, asi 2 km od centra města FOLGARIA, nejbližší obchody a restaurace cca 100 m od hotelu; autobusová zastávka cca 100 m daleko.

Hotel

2 budovy spojené podzemní pasáží, celkem 96 pokojů: hlavní budova se standardními a nadstandardními pokoji, budova dependance s rodinnými pokoji. Výtah, lobby, 24 hodinová recepce, restaurace - snídaně a občerstvení formou bufetu, večeře - výběr jídel z menu, bar; bezdrátové internetové připojení na recepci, lyžárna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard

Pokoje

Standardní: 2 osoby, cca 16 m2 - koupelna (vana nebo sprcha, wc, fén), TV, telefon, trezor, minibar (za příplatek), balkon.
Pokoje superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 22 m2 - vybavený jako standardní pokoj; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkon.
Rodinný pokoj: 4 os., cca 40 m2 - vybavení jako ve standardním pokoji; lednice.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře - salátový bufet a výběr ze tří menu

Rekreace

Dětská herna, miniklub (4-12 let), animace pro dospělé a děti, piano bar.
Za poplatek wellness centrum (cca 20 EUR/osoba/ týden): krytý bazén, vyhřívaná, sladká voda, sauna, fitness centrum; za příplatek masáže a kosmetické procedury.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Čedok, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Val di Sole
  • Miesto podľa CK: Folgaria
Informácie o zľavách

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.


Hotel Blu Golf

Číslo zájazdu: 1039839
Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Folgaria, Folgaria / Lavarone