Hotel Habtoor Grand Resort Autograph Collection

  Spojené arabské emiráty, Dubai

Hotel Habtoor Grand Resort Autograph Collection

    Spojené arabské emiráty, Dubai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Dubaj

Umístění

Hotel se nachází přímo u pláže, a v blízkosti promenády The Walk a Dubai Marina. Nákupní centrum Mall of the Emirates leží 10 minut jízdy od hotelu, letiště je vzdáleno cca 25 km od hotelu.

Pláž

Písečná pláž Jumeirah leží přímo u hotelu; lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, výtah, internet v lobby a na pokojích zdarma, bankomat, 14 tematických barů a restaurací, venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny trezorem, setem na přípravu kávy/čaje, klimatizací, SAT/TV, telefonem a minibarem (za poplatek). Možnost zajištění pokojů v 'Tower', které mají částečný výhled na moře a palmový ostrov za příplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Rekreace

Volejbal, fitness, dětský klub; za poplatek masáže, kosmetické procedury, surfing, šnorchlováni, vodní lyžování, squash, kajaky, tenisové kurty, golfové hřiště Emirates Golf Club 5 km od hotelu.

Informace

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 5 USD/pokoj/noc.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • asistenci česky hovořícího zástupce místního partnera
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Dubai
 • Miesto podľa CK: Dubaj

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 308 045
dnes zatvorené

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Hotel Habtoor Grand Resort Autograph Collection
    Spojené arabské emiráty, Dubai

Cena
1 381 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 308 045

Zájazd

dospělá osoba
2
1 381,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
18,90 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
43,00 €