Termín:
25. 10. – 3. 11. 2019
Počet dní:
10 (pi – ne)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Program zájazdu:1. deň ODLET Z VIEDNEZraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupom, prílet na letisko do hlavného mesta St. John na Antigue, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.2. - 7. deň ANTIGUA Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteve Antiguy odporúčame prehliadku hlavného mesta St. John s typickou karibskou atmosférou, English Harbour má najbohatšiu zbierku historických pamiatok na ostrove - britská námorná základňa z 18. stor. Nelson's Dockyard, dve pevnosti. Z prírodných úkazov neopomeňte diablov most - neveľký oblúk skaly nad morom. Väčšinu času by ste však mali stráviť odpočinkom a relaxáciou na jednej z 365 piesočných pláží ostrova.8. deň ODLET DO VIEDNEVoľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.9. deň PRÍLET DO VIEDNE
Popis hotelu Hotel Halcyon Cove *** 3*
Popis: príjemný živý rezort s 210 izbami v nízkopodlažných budovách rozmiestnených v bujnej tropickej záhrade pri pláži Dickenson Bay na severozápade ostrova. Uzavretné priestory hotela vrátane izieb sú nefajčiarske!
Vybavenie: 2 reštaurácie, 3 bary, 2 bazény, SPA centrum, miniklub pre deti, fitness centrum, konferenčná miestnosť, nákupná galéria, kaderníctvo.
Pláž: dlhá piesočná pláž vhodná pre deti a vodné športy pri hoteli.
Zábava a šport: windsurfing, kajak, šnorchlovanie, tenis, potápanie, rybolov na otvorenom mori, volejbal, neďaleko hotela 18 jamkové golfové ihrisko, animačné programy.
Stravovanie: pobyty s raňajkami, polpenziou či All Inclusive.
Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, balkón alebo terasa, telefon, TV.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

leteckú doepravu Viedeň - Antigua - Viedeň
transfery letisko - hotel - letisko klimatizovaným minibusom
7x nocľah vo vybranom hoteli
asistenciu miestnej CK

Základná cena nezahŕňa

príletovou taxu na Antiguu 20 USD
letiskové taxy - viď cenník
fakultatívne výlety
poistenie ECP 3,50 EUR/os./deňCeny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Eso travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Antigua a Barbuda
  • Miesto podľa CK: Antigua

Hotel Halcyon Cove ***

Číslo zájazdu: 771082
Antigua a Barbuda, Antigua

Všetky termíny a možnosti (1)