Termín:
1. 9. – 8. 9. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
polpenzia
Pôvodná cena:
410  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis, poloha:
V roku 2017 renovovaný hotel, sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie a je situovaný 200 metrov od pláže na pokojnom mieste. Miestnym vláčikom sa pohodlne dostanete do  rušného centra letoviska, plného obchodov, reštaurácií, barov a rôznych atrakcií pre deti a dospelých. Klientom je k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou, úschovňa batožiny, trezor (za poplatok) reštaurácia, bar, športové ihriská(volejbalové, basketbalové, mini futbal) veľký bazén s oddelenou časťou pre deti, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma. K dispozícii je  bar pri bazéne. Wi-fi internet na recepcii zdar- ma  

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, majú kúpeľňu s WC, SAT/TV, chladničku, klimatizáciu a balkón. Na požiadanie hotel zabezpečí detskú postieľku (za poplatok).
Maximálne obsadenie:

Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+1. Izba 2+2:  3+0+1, 2+2+1.  

Stravovanie:
V cene je stravovanie formou polpenzie, raňajky a večere podávané formou bufetu. Za príplatok je možné doobjednať stravovanie formou all inclusive light, ktoré pozostáva z raňajok, obedov a večerí podávaných formou bufetu. V rámci all inclusive light sú počas obedov a večerí podávajú čapované nealkoholické nápoje, pivo a víno miestnej produkcie a ľahké občerstvenie v čase od 15,00 do 17,00 h. (nealkoholické čapované nápoje, voda).   

Pláž:  
200 metrov vzdialená pekná priestranná piesočnatá pláž s pozvoľným spádom do mora, kde slnečníky a ležadlá sú za poplatok. Na pláži sa organizujú vodné športy, jazda na banáne, let rogalom, jazda vodným bicyklom alebo skútrom.  

Naše hodnotenie:
Príjemný hotel s dobrými službami, kvalitnou stravou, výbornou polohou blízko pláže a v tichom prostredí. Veľký bazén, široké možnosti športového vyžitia a vynikajúca cena.    

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

cena zahŕňa: ubytovanie s polpenziou podľa počtu nocľahov na osobu, leteckú dopravu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH, cena zahŕňa: ubytovanie s polpenziou podľa počtu nocľahov na osobu, leteckú dopravu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH,

Základná cena nezahŕňa

povinné príplatky a zľavy: servisný poplatok: letisková taxa, bezpečnostná taxa, transfer, palivový príplatok, komunálna taxa: 190 €/osoba od 2 rokov, 40 €/dieťa 0-1,99 r., nepovinné príplatky: all inclusive light dospelý 10 nocí / 88.- EUR, 11 nocí / 96.- EUR, dieťa 2-11,99 r. 10 nocí / 0.-EUR, 11 nocí / 0.-EUR, odporúčaný príplatok: komplexné cestovné poistenie: 2 €/deň, zvýhodnená cena: dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZDARMA. povinné príplatky a zľavy: servisný poplatok: letisková taxa, bezpečnostná taxa, transfer, palivový príplatok, komunálna taxa: 190 €/osoba od 2 rokov, 40 €/dieťa 0-1,99 r., nepovinné príplatky: all inclusive light dospelý 7 nocí / 62.- EUR, dieťa 2-11,99 r. 7 nocí / 0.-EUR. odporúčaný príplatok: komplexné cestovné poistenie: 2 €/deň, zvýhodnená cena: dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZDARMA.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Eurocar tour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.