Hotel Korona Termal

  Maďarsko, Južné Maďarsko, Maďarské termály, Západné Maďarsko, Harkány

Hotel Korona Termal

    Maďarsko, Južné Maďarsko, Maďarské termály, Západné Maďarsko, Harkány
Pôvodná cena
232 EUR/os

Cena
212 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 015 962
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Harkány

Umístění

Rodinný hotel se zajímavou architekturou, který se nachází přímo naproti hlavnímu vchodu do lázeňského areálu. Ideální polohablízko centra s obchody, restauracemi, tržnicí a autobusovým nádražím.

Hotel

Hostům je k dispozici recepce, sluneční terasa, restaurace s výbornou kuchyní, WiFi, zahradní restaurace, konferenční sál, k dispozici také fitness, vířivka, masáže, sauna. Uzavřené parkoviště a výtah.

Pokoje

Nově vybavené zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti a příslušenstvím - TV, lednice, telefon, malé posezení. Většina pokojů má balkon nebo společnou terasu.

Stravování

Polopenze. Snídaně bufetovým způsobem, večeře s obsluhou výběrem ze dvou jídel. V den příjezdu uvítací přípitek.

Rekreace

Masáže za poplatek. Pěší turistika či cykloturistika po okolí.
Pestrá nabídka zábavy a výletů např. Siklós – městečko se středověkým hradem a oblíbenými trhy nebo  Villány, je to malebná vinařská obec se sochařskou galerií, možnost návštěvy vinného sklepa s degustací, nákupu vína a domácí pálenky.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

Domácí zvířata povolena na vyžádání.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Západné Maďarsko
  • Miesto podľa CK: Harkány

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Korona Termal ***
Všetky zájazdy do  Hotel Korona Termal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 015 962
Dnes 7.30–14 h

Maďarsko

Maďarsko je susedná krajina, ktorá je dokonca súčasťou Vyšehradského spoločenstva so Slovenskou republikou. Práve malá vzdialenosť a mimoriadne zaujímavé turistické miesta robia z rovinatej krajiny pozdĺž Dunaja ideálny cieľ nielen pre krátkodobé pobyty, ale aj plnohodnotné dovolenky. Najväčšími prednosťami krajiny sú termálne pramene a s nimi spojené wellness centrá, ďalej pomerne veľké jazero Balaton, ktoré je tradičným miestom letného odpočinku a vodných radovánok. Maďarsko je vyhlásenou krajinou skvelého vína a špecifickej vynikajúcej gastronómie. Z tohto dôvodu sú veľkým hitom práve rôzne pobyty vo vínnych pivniciach, často spojené s gastronomickými zážitkami. Veľkým historickým a ekonomickým centrom Maďarska je hlavné mesto Budapešť, ktoré je v súčasnosti intenzívne vyhľadávané za účelom organizovania eurovíkendov a poznávacích pobytov.

Nezáväzná objednávka

Hotel Korona Termal
    Maďarsko, Južné Maďarsko, Maďarské termály, Západné Maďarsko, Harkány

Pôvodná cena
232 EUR/os

Cena
212 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 015 962

Zájazd

dospělá osoba
2
212,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €