HOTEL KRYSTAL

  Česko, Praha a okolie, Praha

HOTEL KRYSTAL

    Česko, Praha a okolie, Praha
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

hotel je situován v části Praha 6-Veleslavín. Leží na okraji chráněného přírodního území Divoká Šárka a blízkého sportovně rekreačního areálu Džbán s koupalištěm. Hotel má výbornou dostupnost z centra města (metro A stanice Nádraží Veleslavín 500 m od hotelu).

Vybavení

restaurace, Česká hospůdka a lobby bar, WiFi internet na recepci a uzavřené parkoviště nebo garáže.

Speciální nabídka

Dítě do 4,99 let se 2 dospělými na pokoji ZDARMA (bez nároku na služby).

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy za poplatek 100 Kč/noc. Pobytová taxa (poplatky místnímu úřadu) zahrnuty v ceně. Parkování v garáži za poplatek 100 Kč/noc.

Základná cena zahŕňa

 • Ubytování:
 • pokoje SUPERIOR: 1, 2 a 3-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon.
 • rodinný pokoj: dva propojené dvoulůžkové pokoje, 1 hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, telefon a balkon (jen pro rodiny 2 dospělé osoby a 2 děti do 14,99 let).
 • Stravování:
 • snídaně formou švédského stolu.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Praha a okolie
 • Miesto podľa CK: Praha

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 886
dnes zatvorené

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

HOTEL KRYSTAL
    Česko, Praha a okolie, Praha

Cena
99 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 886

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
99,20 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €