Termín:
28. 9. – 5. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

POLOHA: v západní části města Gradac.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 30 m, oblázková.
BAZÉN: ne
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: prostory restaurace.
INTERNET: WI-FI za příplatek.
PARKOVÁNÍ: za příplatek 120 Kč/den.
POPIS: restaurace, aperitiv bar, noční klub, TV salon, společenský prostor, terasa, bufet v blízkosti pláže, hřiště, kavárna na pláži s hudbou, parkoviště, tenisové centrum s 3 hřišti. Slunečníky a lehátka na pláži (za příplatek). Plachtění, vodní lyžování, škola potápění v bezprostřední blízkosti hotelu, jet-ski, výlety na člunu, půjčovna kol, kanoistika, výlety.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 12 let na základním lůžku 20%. Dospělé osoba na přistýlce 10%.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základná cena nezahŕňa

PŘÍPLATKY: Plná penze 240 Kč/osoba/den (v termínu od 19.5. do 15.6. a od 8.9. do 14.10.), a 300 Kč/osoba/den (v termínu od 16.6. do 7.9.). Single use (na vyžádání). Při pobytu kratším než minimální počet nocí 20%. Parkování 120 Kč/den. Dětská postýlka 150 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Relax Adriatic, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Gradac
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Laguna **
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 20 m

Všetky zájazdy do Hotel Laguna

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.