Termín:
25. 8. – 1. 9. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
719  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis lokality

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktory ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historicky Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorskym letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitny jemny piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štylové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Info

Hotelový komplex Nessebar Beach sa skladá z dvoch vzájomne prepojených budov. Nachádza sa v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Od pláže ho delí len piesočnatá duna, cez ktorú vedie krátky chodník. Vzdialenosti pláž 50 m centrum 2 km nákupné možnosti 20 m letisko 30 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky jednolôžkové izby (za príplatok) TV, telefón, WiFi (zdarma) klimatizácia minichladnička (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy detská postieľka (za príplatok) balkón Vybavenie hotela: recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi (zdarma) hlavná reštaurácia á la carte reštaurácie (nutná rezervácia) snack bar, bar pri bazéne vonkajší bazén, bazén s vírivkou detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) TV miestnosť, biliard (za poplatok) detské ihrisko posilňovňa obchod so suvenírmi, zmenáreň

Stravovanie

All inclusive. raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov občerstvenie v bare pri bazéne (11.00 - 15.00) miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 - 23.00) čaj, káva, zákusky (10.00 - 18.00) zmrzlina, koláče (15.00 -18.00)

Pláž

priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

animácie pre deti a dospelých karaoke show, kasíno aquapark v letovisku jazda na koni šípky, minigolf tenisové kurty plážový volejbal vodné bicykle, vodné skútre vodné športy na pláži (za poplatok) bary a diskotéky v okolí

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min

Mienka CK

Výhodná poloha takmer pri pláži a služby all inclusive v kombinácii s výbornou cenou robia z tohto hotela "bestseller". Už mnoho rokov je medzi našimi klientami mimoriadne obľúbený.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer a komunálny poplatok): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (24 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 159 € a povinné príplatky. V rámci akcie Dieťa úplne zdarma" prvé dieťa neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

"

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fifo, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Nessebar Beach ***
(Webové stránky hotela)

Všetky zájazdy do Hotel Nessebar Beach

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.