Hotel Occidental Lanzarote Mar

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Lanzarote

Hotel Occidental Lanzarote Mar

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Lanzarote
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Costa Teguise

Umístění

Hotelový komplex je situován v klidnější oblasti, ve vzdálenosti cca 2 km od centra Costa Teguise s obchody, restauracemi a bary (autobus zdarma); cca 3 km od aquaparku; cca 13 km od letiště Arrecife.

Pláž

Menší písčito-kamenitá pláž cca 400 m od hotelu. Široká písčitá pláž Playa las Cucharas s pozvolným vstupem do moře cca 2,5 km od hotelu, jezdí několikrát denně hotelový autobus zdarma, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Hotel

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bary, piano bar, WiFi zdarma v hotelu, kadeřnictví, obchod se suvenýry, minimarket, konferenční sál. V zahradě se nacházejí 3 bazény (z toho jeden plavecký), bar u bazénu, terasa na opalování, lehátka a slunečníky zdarma. Pro děti je v areálu k dispozici dětský bazén s tobogánem a se skluzavkou, hřiště a miniclub (4-12 let, anglicky, německy mluvící personál).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC) jsou vybaveny telefonem, SAT/TV, klimatizací, miniledničkou, WiFi, balkonem nebo terasou; za poplatek trezor. Bezbariérové pokoje na vyžádání. Za příplatek rodinné pokoje až pro 4 osoby a pokoje suite s oddělenou ložnicí a obývacím prostorem až pro 5 osob.

Stravování

All inclusive formou bufetu, který mj. zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne (11.00–13.00 h, 15.00–17.00 h.), odpolední čaj, káva a zákusek (15.00–18.00) a vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 h.).

Rekreace

Animační programy pro děti i dospělé, minigolf, fitness, miniclub; za poplatek stolní tenis, tenis, moderní wellness (sauna, masáže). Golfové hřiště je cca 4 km od hotelu.

Základná cena zahŕňa

 • *leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů
 • 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby česky mluvícího delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Lanzarote
 • Miesto podľa CK: Lanzarote

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 254 430
dnes zatvorené

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Hotel Occidental Lanzarote Mar
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Lanzarote

Cena
655 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 254 430

Zájazd

dospělá osoba
2
655,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
36,00 €