Termín:
31. 8. – 5. 9. 2019
Počet dní:
6 (so – št)
Počet nocí:
5
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

popis

moderný hotel ležiaci priamo na pláži, neďaleko centra mesta Pag

Vybavenie

reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor zdarma, konferenčná sála, tanečná terasa, vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, detský bazén, wellness - fitness (ZDARMA), whirlpool, sauna (fínska, turecká, biosauna), masáže, solárium, v blízkosti - požičovňa bicyklov a skútrov, vodné športy. Pes do 20 kg platba na mieste 16,5€/noc. Parkovisko s obmedzeným počtom miest - na vyžiadanie.

Ubytovanie

klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, minibarom, trezorom, prípojkou na internet, s možnosťou prístelky pre dieťa do 12r. v izbe na more. Detská postieĺka do 3r. Na vyžiadanie zdarma.

Stravovanie

polpenzia formou bufetových stolov

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Terratravel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Pag
  • Miesto podľa CK: město Pag
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Scarlet ***
(Webové stránky hotela)

Všetky zájazdy do Hotel Scarlet

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.