Termín:
30. 8. – 8. 9. 2019
Počet dní:
10 (pi – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Krátky popis

Hotel v jednom z najrušnejších stredisk Chorvátska v meste Makarska.

O ubytovaní

Poloha: výborná poloha hotela – len cca 100 m od okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora a cca 400 m od centra mesta Makarska. Neďaleko hotela je promenáda lemovaná palmami s množstvom reštaurácií, barov a obchodov so suvenírmi. Hotel odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú aktívnu dovolenku s bohatými možnosťami kultúrneho a športového vyžitia, rušným nočným životom.
Popis: menší hotel má recepciu, reštauráciu, aperitív bar. Pre klientov hotela Wi-Fi pripojenie zdarma. Parkovisko pri hoteli za poplatok.
Ubytovanie: klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón. Izby sú vybavené SAT TV a chladničkou.
Stravovanie: polpenzia - raňajky sú podávané formou bufetu a večere sú servírované (polievka, výber z 3 menu, šalát formou bufetu a dezert), večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - široká ponuka vodných športov (vodné šlapadlá, skútre, banány, kajaky, vodné lyžovanie, paragliding). Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.
Zábava: bohatý kultúrny a spoločenský život (zábavné programy, koncerty, rôzne kultúrne akcie, výstavy), bary a reštaurácie v centre.

Hodnotenia

Dovolenková novinka roka 2019.
Rušné letovisko, ideálne pre mladých. Výborná poloha, skvelá cena.

Doplňujúce informácie

Parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Aquamarin, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Makarska

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Palma ***
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Všetky zájazdy do Hotel Palma

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.