Termín:
28. 9. – 5. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

POLOHA: Mimice, 12 km od Omiše.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 4m, oblázková.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: nocleh se snídaní.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: ano.
POPIS: a la carte restaurace, kavárna, sauna a masáže (za příplatek), fitness.
POZNÁMKA: hotel není uzpůsoben pro pobyt invalidů. Přistýlka možná pouze v pokojích s pohledem na moře (M a BM).

Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let na přistýlce 50%. Dítě od 2 do 7 let na základním lůžku 50%. Dítě od 7 do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 30%.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V SOBOTU

Základná cena nezahŕňa

PŘÍPLATKY: Dětská postýlka ZDARMA (na vyžádání). Večeře 510 Kč/osoba/den (v termínech od 17.5. do 21.9.), v ostatních termínech 300 Kč/osoba/den. Večeře pro děti od 5 do 12 let 255 Kč/den/dítě (v termínech od 17.5. do 21.9.), v ostatních termínech 150 Kč/den/dítě. Single use 50%. Pojištění.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Relax Adriatic, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Mimice
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Pleter ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

Všetky zájazdy do Hotel Pleter

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.