Termín:
27. 7. – 3. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
640  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha: Jeden z nejlepších hotelů v letovisku je situován cca 250 m od severní písečné pláže. Vzdálenost od obchodního a společenského centra letoviska přibližně 250 metrů.
Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí, centrální klimatizace, bezbariérový přístup, výtah, restaurace s venkovní terasou, venkovní bazén s hydromasážními tryskami, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku), bazénový bar, dětské hřiště. Za poplatek fitness. WiFi připojení v celém objektu zdarma.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací vybavené ledničkou, kabelovou televizí, telefonem, koupelnou se sprchou (nebo vanou), WC a fénem, balkonem. Možnost jedné nebo dvou přistýlek.
Strava: Strava all inclusive formou bufetu je zahrnuta v ceně (10.00-22.00). Snídaně (8.00-10.00), pozdní snídaně (11.00-12.00) - sendviče, toasty, pečivo, ovoce a další, obědy (12.30-14.00), odpolední svačina (15.00-16.00) - pizza, toasty, sendviče, cukrovinky, koláče a jiné dezerty a večeře (18.00-20.00) formou bufetu, bazénový bar (08.00-24.00) v rámci all inclusive (10.00-22.00) nabízí místní alkoholické - pivo, červené a bílé víno, vodka, gin, brandy, whisky a nealkoholické nápoje - káva, čaj, ledový čaj, různé druhy džusů, cola, fanta, sprite, tonic, soda, minerální voda a několik druhů koktejlů).
Pláž: Vzdálenost od severní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je cca 250 m, půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové masáže, plážové bary.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Ancora, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Bulharsko
  • Miesto podľa CK: Primorsko
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Queen Nelly ***
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 350 m

Všetky zájazdy do Hotel Queen Nelly

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.


Hotel QUEEN NELLY ***+

Číslo zájazdu: 773085
Bulharsko, Primorsko

Všetky termíny a možnosti (13)