Hotel Radisson Blu Resort Fujairah

  Spojené arabské emiráty, Fujairah

Hotel Radisson Blu Resort Fujairah

    Spojené arabské emiráty, Fujairah
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Fujairah

Umístění

Moderní hotelový komplex tří budov je umístěný přímo u jedné z nejdelších soukromých pláží na východním pobřeží, cca 60 km od Fujairah a cca 135 km od letiště v Dubaji.

Pláž

500 m dlouhá hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 4 bary, malá nákupní galerie, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, 3 bazény, 2 dětské bazény; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové superior pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, varnou konvicí a balkonem nebo terasou s výhledem na mořskou stranu; za poplatek minibar. Možnost 1 dítěte do 12 let na sdíleném lůžku s rodiči za cenu letenky. Za příplatek pokoje deluxe.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo all inclusive, které zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, nealkoholické nápoje (9:00-23:00) a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.

Rekreace

Plážový volejbal, fitness, miniclub (4-11 let); za poplatek potápěčné centrum, Spa centrum - krytý bazén, sauna, vířivka, masáže, kosmetické procedury. Za poplatek transfer
4 x týdně do nákupního centra Dubai Mall.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Fujairah
 • Miesto podľa CK: Fujairah

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 317 305
dnes zatvorené

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Hotel Radisson Blu Resort Fujairah
    Spojené arabské emiráty, Fujairah

Cena
994 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 317 305

Zájazd

dospělá osoba
2
994,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
18,90 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
43,00 €