HOTEL SVĚT

  Česko, Juhočeský kraj, Třeboň

HOTEL SVĚT

    Česko, Juhočeský kraj, Třeboň
Číslo zájazdu: 1 363 887
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

hotel se nachází v okrajové části Třeboně (500 m od centra), v bezprostřední blízkosti rekreačního rybníka Svět (215 ha) a nedaleko lázeňského komplexu Aurora. Kolem hotelu vedou značené cyklistické stezky do okolních lesů a po hrázích rybníků.

Koupání

relaxační centrum lázní Aurora vč. bazénu se slanou vodou 300 m. Rybník Svět 20 m. Pískovny 20-30 min. na kole.

Vybavení

hotelová restaurace, lobby bar s letní terasou, výtah, dětský koutek a hřiště, minigolf, WiFi internet, sluneční terasa s lehátky, relaxační zahrada. Nehlídané hotelové parkoviště se závorou.

Speciální nabídka

WiFi internet ZDARMA. Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. Nekuřácký objekt.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Při ubytování 1 dospělé osoby a 1 dítěte na pokoji platí dospělá osoba cenu za jednolůžkový pokoj a dítě dětskou cenu. NENÍ možný pobyt se psy.
Nehlídané parkoviště u hotelu za poplatek 30 Kč/den, případně parkování v okolí zdarma. Na místě se platí rekreační poplatek 21 Kč/den.

Základná cena zahŕňa

 • Ubytování:
 • 1 a 2-lůžkové zrekonstruované pokoje: některé s možností přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, chladnička, WiFi internet.
 • Velký apartmán: až pro 5 osob - dvě 2-lůžkové ložnice, možnost 1 přistýlky (rozkládací sedačka), hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, chladnička, WiFi internet.
 • Malý apartmán: pro 3 osoby - 2-lůžková ložnice, třetí osoba v obývacím pokoji (rozkládací sedačka), hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, chladnička, WiFi internet.
 • Stravování: snídaně formou švédského stolu.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Juhočeské rybníky
 • Miesto podľa CK: TŘEBOŇ

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 887
dnes zatvorené

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

HOTEL SVĚT
    Česko, Juhočeský kraj, Třeboň

Cena
159 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 887

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
158,90 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 5 dní - osoba
2
8,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €