Hotel Wyndham Dubai Marina

  Spojené arabské emiráty, Dubai

Hotel Wyndham Dubai Marina

    Spojené arabské emiráty, Dubai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Dubaj

Umístění

Moderní výškový hotel se nachází ve čtvrti Dubai Marina, cca 1,5 km od stanice metra, cca 13 km od nákupního centra Mall of the Emirates a cca 35 km od letiště; nákupní možnosti cca 150 m od hotelu.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 2 km od hotelu (hotelový minibus), lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, bankomat, výtahy, 2 restaurace, bar, kavárna, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, střešní terasa s bazénem; lehátka a slunečníky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové superior pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, setem na přípravu kávy/čaje; za poplatek minibar. Možnost 1 dítěte do 6 let na sdíleném lůžku s rodiči za cenu letenky. Za příplatek možnost pokojů s přistýlkou Grand Suite.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze a plné penze.

Rekreace

Fitness centrum; za poplatek wellness centrum - sauna, pára, masáže.

Informace

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 4 USD/pokoj/noc.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • * asistenci česky hovořícího zástupce místního partnera
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Dubai
 • Miesto podľa CK: Dubaj

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 300 021
Dnes 8–16 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Hotel Wyndham Dubai Marina
    Spojené arabské emiráty, Dubai

Cena
912 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 300 021

Zájazd

dospělá osoba
2
912,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
18,90 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
43,00 €