IL PAESE DI CIRIBI

Taliansko, Ligúrska riviéra, Ceriale

IL PAESE DI CIRIBI

  Taliansko, Ligúrska riviéra, Ceriale
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rozľahlá prázdninová dedinka leží na pokojnom mistě v susedstve aquaparku LE CARAVELLE, do ktorého je v cene pobytu zahrnutý neobmedzený vstup. Ideálna dovolenka pre rodiny s deťmi.

Ubytovanie

apartmány sú umiestnené v drevených a murovaných bungalovoch a sú jednoducho zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, fén, klimatizácia, veranda so záhradkou. Na vyžiadanie bezbariérový bungalov. C6: (22 m2 + 4 m2 veranda, max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach (jedna s poschodovou posteľou), denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, SPR+WC, fén, klimatizácia, veranda/malá záhradka. Kuchynský kút je buď v dennej miestnosti, alebo na verande. Pri využití 6. lôžka je nutné presunúť stôl na verandu.

Postieľka

na vyžiadanie, 35 €/týždeň (do max. počtu osôb).

Služby

recepcia, trezor, Wi-Fi pri recepcii (zdarma), bar, reštaurácia (otvorená len večer, cca 1/6-31/8,), záhrada, bazén pre dospelých a pre deti, whirlpool, kreslá (zdarma), detský kútik, práčovňa (za poplatok). Stolný tenis, plážový volejbal, bocce, miniihrisko na futbal (cez deň zdarma). Požičovňa bicyklov (podľa voľnej kapacity) a tenisový kurt - 800 m (za poplatok). Neobmedzený vstup do aquaparku LE CARAVELLE (cca 12/6-5/9) - šmýkačky, tobogány, kamikadze, bazén s umelými vlnami, detské atrakcie, bohatý animačný program a veľa ďalších. Wellness centrum s whirlpoolom (len pre dospelých, za poplatok).

Parkování

1 miesto/ apartmán, ďalšie miesto 35 €/týždeň.

Vzdialenosť od centra

2 km. Nákupné centrum 300 m.

Vzdialenosť od pláže

1,5 km. Na pláž jazdí v pravidelných časoch minibus (1/6-31/8, za príplatok).

Pláž

piesočná s relatívne pozvoľným vstupom do mora, väčšina pláže s plážovým servisom za poplatok.

Zviera

povolené, na vyžiadanie, 40 €/týždeň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, vstup do Aquaparku (cca 12/6-5/9, podľa počasia).

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste

záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 50 €/apartmán.

Nepovinné príplatky v mieste pobytu: posteľná bielizeň 8 €/osoba, posteľná bielizeň a uteráky 12 €/osoba, uteráky 4 €/osoba, plážový minibus 5 €/osoba od 11 rokov/týždeň/spiatočný lístok. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ligúrska riviéra, Ceriale

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 209
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

IL PAESE DI CIRIBI
  Taliansko, Ligúrska riviéra, Ceriale

Cena od
9 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 209

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
50,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €