Izrael, Cyprus, Grécko z Haify na lodi Rhapsody of the Seas

  Cyprus, Grécko, Izrael

Izrael, Cyprus, Grécko z Haify na lodi Rhapsody of the Seas

    Cyprus, Grécko, Izrael
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Trasa plavby

Izrael, Cyprus, Grécko

Popis lodě

Výletná loď Rhapsody of the Seas je loď triedy Vision z flotily Royal Caribbean International. Na more prvýkrát vyplávala v roku 1996. V roku 2012 prešla loď kompletnou rekonštrukciou, takže návštevníkom sú okrem iného k dispozícii nové moderné kajuty, mnoho reštaurácií alebo prístup k Wi-fi sieti. Výrobná cena Rhapsody of the Seas bola približne 275 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 78.878Délka lodě (v metrech): 279Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.038Maximální počet pasažérů: 2.4162 bazény, 6 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře o více chodech Mnoho kaváren včetně Café Latté-tudes, kde si můžete vychutnat kávu Seattle's Best Coffee®, Windjammer Café Příležitostné občerstvení nabízí třeba Ben & Jerry's Ice Cream Americký steakhouse Chops Grille Italská restaurace Giovanni's Table Asijská restaurace Izumi s japonskými specialitami a sushiZábava:Divadlo v broadwayském stylu Zábavní areál Centrum experience se spoustou denních aktivit i večerním programem zahrnujícím například akrobatická vystoupení ve vzduchu Casino Royale® ve stylu Las Vegas 8 stylových barů a salónků včetně R Baru, který evokuje atmosféru 60. let Duty-free zóna a butiky Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, kickbox, aerobic a další) Dráha na joggingRelaxace:2 bazény včetně jednoho s venkovní obrazovkou a 6 vířivek Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Videoherna

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny sú pohyblivé a uvedená cena je iba orientačná. Aktuálna cena bude určená v momente nezáväznej rezervácie. Pre účasť na plavbe je nutné mať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Pre plavby z USA pas musí byť biometrický. Nalodenie (check-in) prvý deň plavby končí 120 minút pred plánovaným vyplávaním.

Program
1. den

Haifa, Izrael, (připlutí: --:-- | odplutí: 18:00)

2. den

Limassol, Cyprus, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

3. den

Rhodos, Grécko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

4. den

Relaxačný deň na mori

5. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 05:00 | odplutí: --:--)

Základná cena zahŕňa

Plavba:
 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie. Kajuty sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, minibarom, šatňou, kozmetickým stolíkom, sušičom vlasov, trezorom a telefónom. Prístavné poplatky, portierske služby pri nalodení a vylodení, denný upratovací servis a výhody Vami zvolenej triedy ubytovania.
Strava na palube:
 • Rozšírená plná penzia - 3 hlavné jedlá denne v servírovanej či bufetovej reštaurácii, desiate, nápoje - čaj, limonády, džúsy na raňajky.
Zábava na palube:
 • Voľné využitie verejných priestorov ako je využívanie bazénu, víriviek, fitness centra a iných športovo-rekreačných zariadení, účasť na všetkých akciách usporadúvaných na palube - animačné programy pre deti i dospelých, detský klub (pre všetky vekové kategórie), večerné predstavenia v divadle, živá hudba, lekcie tanca a podobne. Viac o zábave na plavbách Royal Car si môžete prečítať tu.
 • Poistenie proti úpadku
 • Poistenie CK proti úpadku v poisťovni Generali.

Základná cena nezahŕňa

 • Služby slovenského sprievodcu, či delegáta.
 • Dopravu do / z prístavu odchodu, prípadné transfery. 
 • Nápoje, ktoré nie sú zahrnuté v cene. Možnosť doobjednania nápojových balíčkov.
 • Stravu v špeciálnych reštauráciách na lodi (za poplatok) a stravu mimo lode.
 • Nadštandardné služby - práčovňa, fotograf, internet, salón krásy, lekárske služby na lodi a pod. Na lodi možnosť doobjednania fotografických, internetových i kúpeľných balíčkov.
 • Fakultatívne výlety v navštívených prístavoch. Lodná spoločnosť má širokú ponuku výletov v každom prístave, na vyžiadanie zašleme prehľad. Výlety bývajú v týchto jazykoch: angličtina, španielčina, taliančina, francúzština, nemčina. Na plavbách s českým delegátom sa konajú výlety v češtine.
 • Sprepitné pre obsluhu na lodi: 14,5 USD / osoba / noc, pre hostí apartmánu: 17,5 USD / osoba / noc.
 • Cestovné poistenie a poistenie storna. Na vyžiadanie zabezpečíme.
 • Vízum, v prípade, že je požadované. TU si môžete preveriť, či sú na tejto trase potrebné víza.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: PT Tours International s.r.o., IČO 24739740.
Lokalita podľa usporiadateľa: Podľa popisu, dľa popisu

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 503 182
Dnes 8–14.30 h

Nezáväzná objednávka

Izrael, Cyprus, Grécko z Haify na lodi Rhapsody of the Seas
    Cyprus, Grécko, Izrael

Cena
641 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 503 182

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
641,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €