Termín:
27. 7. – 3. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia (polopenze s nápoji)
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Nachází se cca 2 km od centra města, ve středisku Punta, v blízkosti moře. Depandance Jadran je součástí hotelu Adriatic.
Pokoje jsou se starším vybavením, jednoduše vybavené (bez TV, telefonu, nemají ani klimatizaci), ale všechny mají balkony (oproti hotelu). Pokoje nemají možnost přistýlky. Vše vynahradí bohatá strava ve formě švédských stolů v hotelu Adriatic, jehož veškeré služby klienti využívají.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, lobby bar s venkovní terasou, restaurace á la carte, klimatizovaný sál pro semináře,  pro 30-50 osob, dále kadeřnický salón, směnárna, internetový koutek na recepci hotelu (za poplatek). V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav. Pláže jsou s betonovými platy, místy vstup pozvolný, místy hloubka, poblíž hotelu Sipar část pláže písek.
Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci a dalšími službami. Hosté mohou využít turistický vláček, který jede až do centra Umagu. Klienti hotelu Adriatic a depandace Jadran nemohou využívat bazén u hotelu Sipar.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl v hotelu Adriatic
neomezeně nápoje k večeři z automatu - červené a bílé víno, ovocné šťávy, pivo
úklid pokoje 1x týdně
výměna ručníků 1 x týdně
závěrečný úklid
pobytová taxa

Základná cena nezahŕňa

doprava
cestovní pojištění
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci
Dítě do 9 let bez lůžka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!
(Možné pouze při obsazení pokoje 2 dospělými osobami a dítětem do 9 let, které spí na lůžku s rodiči).
Dětská postýlka (pro děti do 3 let - na předchozí vyžádání) - ZDARMA !
Neomezené nápoje k večeři !!!
Jednolůžkový pokoj - je na předchozí vyžádání, je to dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou (single use").
Domácí zvířata nejsou povolena.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.01.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% (VP 33/2019)!!!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.03.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15% (VP 33/2019)!!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie 101 CK Zemek, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Umag
Informácie o zľavách

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.