Termín:
22. 10. – 29. 10. 2019
Počet dní:
8 (ut – ut)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Katowice 20:15
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
956  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Prehľad

Poloha:
Krásny hotelový komplex s výbornou polohou, vhodný na pokojnú dovolenku spojenú s mnohými možnosťami športového využitia. Nachádza sa priamo na vlastnej piesočnatej pláži, iba 7 km od centra Sharm El Sheikhu. Pláž je nádherná piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.
Popis:
Hotel je vybavený priestrannou vstupnou halou s recepciou. Ďalej sa tu nachádza množstvo tematicky ladených reštaurácií a barov, nočný bar, kaviareň, zmenáreň, kaderníctvo, či požičovňa áut. Vo vonkajšom areáli sú k dispozícii dva bazény, jeden veľký pre dospelých a zvlášť detský bazén.
Ubytovanie:
Luxusné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, telefónom, SAT TV a vlastnou klimatizáciou. Každá izba má balkón alebo terasu.
Stravovanie:
Polpenzia alebo all inclusive.
Polpenzia – raňajky a večere formou bufetu.
All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie formou snacku, káva, čaj, koláčiky. Na požiadanie možnosť prípravy vegetariánskych a halal jedál.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas celého dňa.

Šport a zábava:

Tenis, fitness, plážový volejbal, vodné centrum. V blízkosti hotela sa nachádza krásne 18 jamkové golfové ihrisko. Pre dospelých sú organizované animačné programy.
Deti:
Detský klub, detská diskotéka, detské ihrisko, detský bazén, opatrovanie detí za poplatok.

Izby
Šport
Pre deti
Stravovanie

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie ETI, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Sharm El Sheikh
  • Miesto podľa CK: Sharm El Sheikh