Termín:
24. 10. – 26. 10. 2019
Počet dní:
3 (št – so)
Počet nocí:
2
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Základní informace
Po celá léta oblíbený "Haus Burgenland" se představí v novém lesku, kompletně zrekonstruovaný a nový penzion. Nachází se v klidné část obce Altenmarkt. Ideální výchozím bodem pro aktivní dovolenou v Salcbursku.
Vybavení
Restaurace, Sluneční terasa, multifunkční místnost, wellness zóna.
Ubytování
Pokoj má sprchu/WC, TV .
Strava
Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře s regionálními specialitami. Výběr mezi masovou nebo vegetariánskou variantou. Každý den k dispozici čersvý salátový bufet, čerstvé ovoce a dezert.
Poloha
Altenmarkt-Zauchensee leží na okraji lesa na úpatí Schlatterbergu.
Vhodné pro:
Rodinny s dětmi

Nedoporučujeme:
Senioři

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

JUFA Altenmarkt-Zauchensee - Ubytování s polopenzí, od 4 nocí pobytu pojištění storna zájezdu, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka.

Základná cena nezahŕňa

JUFA Altenmarkt-Zauchensee - Úhrada na místě: pobytová taxa 1,10€ za osobu od 15 let

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Mauthner, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Altenmarkt-Zauchensee

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Jufa Altenmarkt-Zauchensee
(Webové stránky hotela)

Vzdialenosť od zjazdovky: 2500 m

Všetky zájazdy do Jufa Altenmarkt-Zauchensee

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.