Termín:
28. 4. – 5. 5. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 6:00
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Mesto Salalah s nákupnými možnosťami a tradičným trhom Al Haffa Souk cca 20 km.

Vybavenie

82 izieb a suite, vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťahy, bar, hlavná reštaurácia Al Manara, rybia a la carte reštaurácia As Sammak s terasou, konferenčná miestnosť. V záhrade 2 bazény, snack bar pri bazéne, vonkajšie jacuzzi, terasa na opaľovanie s ležadlami, slnečníkmi a osuškami zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič na vlasy), individuálna klimatizácia, LCD TV/sat., telefón, minibar za poplatok, trezor, župany a papuče, súprava na prípravu kávy a čaju, balkón. SU: pozri DR, priestrannejšia (až 90 m2), spálňa oddelená posuvnými dverami od obývacej časti, terasa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž cca 100 m, ležadlá a slnečníky zadarmo. Možnosť využiť pláž hotela Rotana.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (7.00 – 10.30 hod.) Neskoré raňajky vo forme kútika s pečivom (10.30 – 11.00 hod.) Obed formou bufetu (12.30 – 15.00 hod.) Večera formou bufetu (18.30 – 22.00 hod.) Popoludňajší snack pri bazéne, káva a čaj so zákuskami v lobby bare Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 23.30 hod.) Podľa vládneho nariadenia sú alkoholické nápoje servírované od soboty do štvrtka 12.00 – 15.00 a 18.00 – 23.30 hod., v piatok 14.00 – 23.30 hod. Exkluzívny Dine around program – klienti môžu neobmedzene využívať všetky reštaurácie a bary hotela Al Fanar a Juweira (pri reštaurácii a la carte potrebná rezervácia)

Športová ponuka

Zadarmo: fitnes, požičovňa bicyklov. Za poplatok: potápanie, rybárčenie, vodné športy na pláži.

Pre deti

Služba stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie), detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Extra služby

Pri obsadenosti 2 dospelí + 1 dieťa v dvojlôžkovej izbe, dieťa je v posteli s rodičmi. Pri obsadenosti 2 dospelí + 2 deti v dvojlôžkovej izbe má nárok na prístelku iba 1. dieťa, 2. dieťa je v posteli s rodičmi.

Wellnes

Zadarmo: sauna Za poplatok: masáže, spa centrum

Pre handicapovaných

Hotel má na vyžádání bezbariérové pokoje

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby aj na izbách.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Diners Club.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRS): 3 dospelí/2 dospelí + 2 deti/2 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí/1 dospelý + 2 deti/1 dospelý + 1 dieťa Suite (SU): 3 dospelí/2 dospelí + 2 deti/2 dospelí + 1 dieťa/2 dospelí/1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov

Doba transferu

30 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer Slovakia, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Omán
  • Miesto podľa CK: Salalah Wadi Khasbar
Informácie o zľavách

Omán

Arabský štát Omán poskytuje široké možnosti rozvoja cestovného ruchu. Jeho prostredie predstavuje rozprávkovú ríšu orientu. Z prírodného hľadiska je tvorený púšťami, oázami, horskými masívmi a úrodnými nížinami pozdĺž prechodných alebo trvalých riek. Skutočnú krásu predstavujú nedotknuté pláže Arabského mora. Najobľúbenejšie obdobie pre návštevu Ománu je október až máj. V zime siahajú teploty v Ománe mierne nad 20 °C, preto je to ideálne obdobie na cestovanie, na jar a na jeseň sú zase skvelé podmienky pre pobyt pri mori. V lete panujú horúčavy aj nad 40 °C. Doslova magické sú rôzne prejavy a zvyklosti miestnej kultúry. Najviac preslávené sú miestne bazáre a trhy. Ománska kuchyňa je veľmi pestrá a môže sa pochváliť najmä skvelou prípravou rýb, mäsa a prílohami, akými sú ryža alebo chlebové placky. Exkluzívna je tradičná káva z Džezva. Najvyhľadávanejšou prímorskou lokalitou v Ománe je Dafár.

Víza
• môžu turisti vybaviť elektronicky - cez webovú stránku https://evisa.rop.gov.om (len v angličtine)
• alebo po prílete do destinácie


Juweira Boutique *****

Číslo zájazdu: 660276
Omán, Salalah Wadi Khasbar

Všetky termíny a možnosti (1)