Klimatizované domčeky ADRIATIC KAMPOVI

  Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Baško Polje

Klimatizované domčeky ADRIATIC KAMPOVI

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Baško Polje
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Klimatizované domčeky ADRIATIC KAMPOVI - Pobyt

Poloha

domčeky sú umiestnené vo svahu, v kempe Baško Polje, uprostred píniového lesa, cca 20 minút pohodlnej chôdze od Bašky Vody.

Vybavenie a služby

reštaurácia, zmenárenské služby, market, trezor na recepcii kempu.

Ubytovanie

klimatizované domčeky - typ Anya (24 m2) - dve 2lôžkové izby, denná miestnosť s možnosťou 2 prísteliek (rozkladací gauč), 1x kúpeľňa, typ HVAR (32 m2) - dve 2lôžkové izby, denná miestnosť s možnosťou 2 prísteliek (rozkladací gauč) a 2x kúpeľňa. Vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, terasa so záhradným nábytkom.

Šport a zábava

bedminton, stolný tenis, ihrisko pre loptové hry.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

prírodná, okruhliaková, betónové pláty cca 550 m, vhodná pre deti.

Doplňujúce informácie

poplatky hradené na mieste: pobytová taxa - cca 1,4 EUR/os./deň, prihlasovací poplatok cca 3 EUR/os./pobyt, záverečné upratovanie 35 EUR/domček/pobyt a povinná vratná kaucia - 100 EUR/domček (slúži pre prípadnú úhradu poškodeného vybavenia). S ohľadom na prijaté opatrenia smerujúce k zabezpečeniu ešte väčšej ochrany zdravia zákazníkov je v sezóne 2020 potrebné počítať so zoštíhlením animačného programu NEPTUN KLUBU a jeho zameraním predovšetkým na pohybové aktivity a tvorivý program pre deti. Animačný program bude prebiehať od 4.7. do 29.8.2020 v Rodinných bungalovoch Baška Voda.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 8 EUR/deň, detská postieľka - cca 5 EUR/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Baško Polje

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 015 063
Dnes 7.30–14 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Klimatizované domčeky ADRIATIC KAMPOVI
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Baško Polje

Cena
219 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 015 063

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
172,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
125,00 €
príplatok za výber miesta v autobuse
0
4,00 €
voľné miesto vedľa (v prípade naplnenia kapacity se poplatok vracia)
0
19,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu TAM - dieťa do 12 rokov
0
47,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 12 rokov
0
47,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dieťa do 2 rokov
0
47,00 €
povinný príplatok za autobusovú dopravu SPÄŤ - dospelá osoba
0
47,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €