Laura (MDN106)

  Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin

Laura (MDN106)

    Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin
Číslo zájazdu: 1 249 942
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Laura (MDN106)', 3-pokojový apartmán 36 m2 v 1. patře. Účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním, TV s mezinárodními kanály a klimatizací. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Balkon 10 m2. Balkonový nábytek. K dispozici: trezor, žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Soukromý vstup.

Popis

Dům 'Laura', obklopen stromy a poli. 4 apartmány v domě. Ve čtvrti Liznjan 1.5 km od centra Medulin, 10 km od centra Pula, 1.5 km od moře. Společné: pozemek 1'300 m2 (oplocený), rostlinami a stromy, bazén (8 x 4 m velký, hloubka 150 cm hluboký, 01.04.-30.11.). WC u bazénu, venkovní sprcha, terasa, gril, dětské hřiště, parkovací místo (5 x) na pozemku. Obchod 800 m, supermarket 1 km, písečná pláž 2 km. Sportovní přístav 2 km, marina 2 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Klimatizace - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Istria
  • Miesto podľa CK: Medulin

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 942
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Laura (MDN106)
    Chorvátsko, Istria, Pula, Medulin

Cena od
102 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 942

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
509,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8-10 dní - osoba
2
16,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €