Termín:
26. 12. – 5. 1. 2019
Počet dní:
11 (st – so)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha 10:45
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Hotel je siutován v zahradě u písečné pláže se zahradou a bazénem nedaleko turistického centra ostrova plného obchůdků a barů. 800 metrů od hotelu je návštěvníky velmi oblíbené místo Funana Casa da Cultura.

Vybavenie

116 apartmánů, vstupní hala s recepcí, 1 restaurace, 1 bar, 2 bazény (1 dětský), zahrada, trezor na recepci za poplatek, klimatizace, terasa na slunění.

Izby

ST: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat. se vstupem pro USB, DVD/CD přehrávač, knihovna, klimatizace, vybavená kuchyňka, set na přípravu kávy a čaje, sofa a trezor za poplatek.

Zábava

Ve městě, které je jen pár minut chůze od hotelu se nacházejí bary, diskotéky a restaurace.

Stravovanie

Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Písečná pláž u mělké části moře se nachází na jihu ostrova a je vhodná k plavání pro dospělé i pro děti. Patří k nejoblíbenější místům na ostrově.

Športová ponuka

Za poplatek: půjčovna kol v hotelu, centra motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů se nachází na pláži v okolí hotelu.

Pre deti

Dětský bazén.

Extra služby

Nedaleko hotelu se nachází vyhaslá sopka, která se dá navštívit v rámci fakultativních výletů.

Internet

Za poplatek: WiFi v lobby a na pokojích.

Platobné karty

VISA.

Doba transferu

30 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer Slovakia, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kapverdské ostrovy
  • Miesto podľa CK: Sal
Informácie o zľavách

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, často skrátene označované ako Kapverdy, tvoria súostrovie 10 väčších ostrovov a niekoľkých menších ostrovčekov v tropickej časti Atlantického oceánu. Všetky ostrovy sú sopečného pôvodu a na mnohých z nich narazíme na pozostatky aktivít vulkánov. Napriek tomu sú jednotlivé ostrovy veľmi rôznorodé. Ostrovy Sal, Boa Vista a Maio sú skôr bez vegetácie, rovinaté, ale s prekrásnymi plážami. Ostatné ostrovy sú viac skalnaté, zelené a nájdeme tu aj plantáže a mahagónový háj. Kapverdské ostrovy sú čoraz viac obľúbené medzi slovenskými turistami pre svoju exotickú povahu, ale zároveň aj prijateľnú cenu. Každý ostrov je niečím jedinečný, odlišný a ponúka možnosť prežiť dovolenku buď na jednom ostrove s možnosťou podniknúť výlety aj na ďalšie ostrovy, alebo ísť na celkovú okružnú cestu po ostrovoch.