Termín:
1. 10. – 8. 10. 2019
Počet dní:
8 (ut – ut)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava 20:45
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha a popis

Luxusný hotelový komplex Lindos Grand Resort & Spa je súčasťou novej luxusnej značky Lindos Hotels. Nachádza sa v oblasti Lindos, juhovýchodnej časť ostrova Rhodos. V okolí sa nachádza mnoho pamiatok, ktoré možno navšítívit. Hotel je len pre dospelé osoby. Od hlavného mesta Rhodos Town je vzdialený 43 km a od medzinárodného letiska 45 km.

Vybavenie hotela

Hotel je vybavený 24 hodinovou recepciou, business centrum s internetom, konferenčná miestnosť, mini market, parkovisko, bankomat, izbové služby, Spa centrum, tenisové kurty, posilňovňa .

Vybavenie izby

Hotel ponuka ubytování v niekoľkých typoch izieb:

Deluxe Double s vyhľadom do záhrady sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom do záhrady s privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom na more Šsú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom na more s privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou ,telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Junior Suite s vyhľadom do záhrady a privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpelňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón aebo terasa.

Stravovanie

Formou : raňajky alebo polpenzia:

Aktuálny program POLPENZIA hoteli LINDOS GRAND RESORT 5 *

• Skoré raňajky: formou kontinentálneho bufetu (05:30 - 07:00)
• Raňajky: formou amerického bufetu (07:00 - 10:30)
• Neskoré raňajky: formou kontinentálneho bufetu (10:30 - 11:30)
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (19:00 - 21:30)

Zmena zloženia a služieb programu polpenzie vyhradená.

Pláž a plážový servis

Hotel sa nachádza pri pláži. Vodné športy za poplatok.

Šport a zábava

Jóga (každý deň), aqua aerobic, osobné tréner (za poplatok), rybárčenie, windsurfing, Kitesurfing, posilňovňa, water skiing, golf.

Služby v cene

WIFI pripojenie, jacuzzi, sauna, klimatizácia, trezor. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Masáže, kaderník. Ponuku služieb, ktoré sú za poplatok, získate po príchode do hotela.

Poznámka

HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ (16+)

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Základná cena nezahŕňa

    Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Pantour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Rhodos
  • Miesto podľa CK: Lindos

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií