Termín:
24. 10. – 27. 10. 2018
Počet dní:
4 (st – so)
Počet nocí:
3
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Charakteristika

rezidencia v typickom stredomorskom štýle je umiestnená na pokojnom, panoramatickom mieste, 4 km od San Teodoro.

Ubytovanie

nedávno postavené apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom. Väčšina apartmánov s panoramatickým výhľadom. Apartmány na prízemí so zahrádkou, alebo na 1. poschodí s priestrannou terasou. B4: (max. 4 osoby)/ spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, práčka, záhradka (prízemie) alebo terasa (1. poschodie) so záhradným nábytkom. C4/5: (max. 4 osoby)/ spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, TV, práčka, záhradka (prízemie) alebo terasa (1. poschodie) so záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). C6/7: (max. 7 osôb)/ spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom (alebo dvomi rozkladacími lôžkami) a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, práčka, záhradka (prízemie) alebo terasa (1. poschodie) so záhradným nábytkom. Prístelka pre 7. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Postieľka

na vyžiadanie, 5 €/deň (max. 1 postieľka na apartmán).

Služby

Wi-Fi (za poplatok).

Vzdialenosť od centra

San Teodoro 4 km, letiště Olbia 27 km.

Vzdialenosť od pláže

2 km.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.

Zviera

povolené, na vyžiadanie, 50 €/týždeň.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

ubytovanie.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky v mieste pobytu:/ prístelka 10 €/deň, upratanie kuchynského kúta 25 €/apartmán, detská stolička 3 €. Kaucia:/ 100 €/apartmán.
Povinné poplatky splatné na mieste

spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky 5 €/osoba od 2 rokov/deň (do 9/6 a po 15/9), 6 €/osoba od 2 rokov/deň (9/6-15/9).

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Ludor, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Sardínia
  • Miesto podľa CK: San Teodoro

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Residence Lu Fraili

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 1800 m

Všetky zájazdy do Residence Lu Fraili

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.