Termín:
28. 7. – 4. 8. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autom
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Charakteristika

nový a moderný hotel sa nachádza len pár krokov od pešej zóny dedinky Folgaria. Je ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré tu nájdu všetok komfort. Hotel je vyhlásený svojou výbornou kuchyňou z miestnych produkov.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma), niektoré s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, viď cenník.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, dezert.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť s TV a krbom, detský kútik, výťah, lyžiareň. Wellness: sauna, vírivka, turecké kúpele, Kneippova cesta, relaxačný kútik.

Parkování

pri hoteli a v garáži (zdarma, do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m Folgaria.

Zviera

nepovolené.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa

1,50 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Ludor, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Folgaria

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.