Termín:
25. 10. – 2. 11. 2019
Počet dní:
9 (pi – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Program zájazdu:
1. deň ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.
2. – 7. deň PUNTA CANA
Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.
8. deň ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Prahy/Viedne.
9. deň PRÍLET DO VIEDNE
Popis hotelu Majestic Elegance Punta Cana ***** 5*
Popis: luxusný, zaujímavo architektonicky riešený hotelový komplex s 597 izbami na pláži Arena Gorda (Playa Bavaro) pozostávajúci z 2 hotelov. Časť Majestic Elegance Punta Cana je určená pre rodiny s deťmi. Ubytovanie výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov je možné vyžiadať v susednom sesterskom hoteli Majestic Elegance Club. Od letiska v Punta Cana je rezort vzdialený cca 45 minút jazdy autom.
Vybavenie: recepcia, 6 reštaurácií (5 z nich A la carte – rezervácia nie je nutná), 16 barov (5 z nich iba pre klientov Majestic Elegance Club), diskotéka, kasíno, divadlo, bankomat, 300 metrov dlhý plavecký bazén, fitness centrum, nákupná galéria, konferenčná miestnosť, za poplatok: práčovňa, wellness centrum, lekárska služba. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Pláž: dlhá biela piesočná pláž priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.
Zábava a šport: denné a večerné animácie, divadlo, 18-jamkové golfové ihrisko neďaleko hotela (za poplatok), tenisové kurty, basketbal, minifutbal, bezmotorové vodné športy, šnorchlovanie, katamarán, kajaky, za poplatok motorové vodné športy, potápanie.
Stravovanie: 24 hodín All Inclusive - raňajky, obedy, večere formou bufetu, možnosť stravovania v A la carte reštauráciách, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby a vybrané dovozové nápoje (množstvo barov s rôznymi otváracími hodinami), ľahké občerstvenie počas dňa. Izbová služba od 06:00 do 00:00 hodiny.
Vybavenie izieb: Junior Suite Jacuzzi - kúpeľňa, WC, minibar, župany, služby komorníka, vysokorýchlostný internet, TV, DVD prehrávač, žehlička, denná tlač.
Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Majestic Junior Suite Swim Up, Colonial Junior Suite a One Bedroom Suite Jacuzzi.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň

7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu

transfery letisko - hotel - letisko

český delegát počas celého pobytu

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy
vstupnú turistickú kartu 10,- USD
fakultatívne výlety
cestovné poistenieCeny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Poznámka

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Whala!Bavaro - 1.dieťa 2-5 rokov, Natura Park - 1.dieťa 2-6 rokov, Bavaro Princeess - 1.dieža 2-11 rokovMemories Splash - 1. dieťa 2-13 rokov, Royalton PC - 1.dieťa 2-13 rokov, NOW Larimar PC - 1.dieťa 2-13 rokovVo väčšine hotelov v Dominikánskej republike sú pre ubytovanie 3 alebo 4 osôb na izbe k dispozícii 2 manželské postele.Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie a vstupné vízum 36,- EUR.Príplatok za obsadenie izby jednou osobu je na vyžiadanie

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Eso travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Východné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Punta Cana

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Majestic Elegance Punta Cana *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Všetky zájazdy do Majestic Elegance Punta Cana

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.


Majestic Elegance Punta Cana *****

Číslo zájazdu: 865205
Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Všetky termíny a možnosti (1)