Makadi Spa Hotel

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Makadi Spa Hotel

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Pôvodná cena
810 EUR/os

Cena
760 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 135 970
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis hotela
 • Neskorý check out
 • Skorý check in
 • Priamy transfer z letiska (cca 30 min.)
 • Bezplatné WIFI pripojenie v lobby
 • Slovensky/česky hovoriaci delegát
 • Nemecky a anglicky hovoriaci personálSVADOBNÁ CESTA ŠPECIÁL:

 • VIP transfer (letisko – hotel – letisko)
 • Foto termín v Makadi Area
 • 1 x raňajky vrátane šampanského na izbe
 • 1 x romantická večera na pláži vrátane nápojov
 • 199,- € / pre mladomanželský pár
 • EDV Code: HONMAK
Poloha:

Hotel leží na okraji letoviska Makadi Bay, je priamo prepojený s hotelmi Grand Makadi, Makadi Palace, Sunwing Waterworld Makadi a Sunwing Family Star. Hotel poskytuje bezplatný transfer do Hurghady na Grand Mall, ktorá je vzdialená 30 km. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 25 km. Je to ideálne miesto známe šnorchlovaním, potápaním, koralovými útesmi s exotickými rybami. Leží priamo pri mori s výhľadom na záliv Makadi Bay. Hotel zdieľa spoločnú promenádu so svojimi sesterskými hotelmi.

Popis:

Hotel Makadi SPA spája prvky anglickej epochy v Káhire a taktiež arabsko-byzantskú architektúru, čím spĺňa vysoké nároky moderného hosťa. Ako hotel pre dospelých vytvára pre svojich hostí oázu plnú pokoja a vyberaných špecialít. Elegantný koncept je cítiť vo všetkých 282 suitách a junior suitách. V orientálnom štýle zariadená vstupná hala s recepciou a lobby bar vítajú hostí hneď pri vstupe. V areáli hotela sú 2 bazény (jeden v zime vyhrievaný). Jedným z nich je Infinity bazén s priamym výhľadom na červené more a krásnym vodopádom.

Pláž:

Priamo pred hotelom leží krásna, dlhá a prírodná piesočnatá súkromná pláž s koralovým podložím. Vstup do vody je po koralovom podloží – je potrebná obuv do vody. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma pri bazénoch a na pláži.

Ubytovanie:

- junior suite:priestranné a luxusne zariadené junior suity sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, WC, fénom, telefónom, klimatizáciou (sezónne), trezorom, SAT – LCD, minibarom, balkónom alebo terasou s výhľadom na more, bazén alebo záhradu

- pool suite:je rovnako zariadená ako junior suite, ale má obývací priestor s výhľadom na bazén alebo more. Všetky izby majú posteľ typu „king size bed“.

- grand suite:veľká elegantná izba so súkromným bazénom na terase

Stravovanie: All inclusive

Raňajky, obedy a večere, ľahký snack, koláčiky. Lokálne nealkoholické nápoje, káva a čaj, lokálne alkoholické nápoje od 10:00 – 24:00 hod. All inclusive nezahŕňa čerstvé džúsy, špeciálne kokteily, špeciálne druhy káv, lobby bar, mini bar. Nosenie all inclusive náramkov je povinné. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní, tak isto aj popis á la carte reštaurácií v hoteli a v obchodnej pasáži „Makadi Mall“, kde je potrebná rezervácia deň vopred.

Šport a zábava:

Makadi Spa je oázou odpočinku a relaxácie. V ponuke je joga (strečing, vodný aerobik). Večer máte možnosť stráviť aj rušnejšie a v rámci sesterských hotelov zažiť večerný program, tanec a živú hudbu.

Za poplatok:tenis, futbal, fitnes centrum, škola potápania Aquarius.

Základná cena zahŕňa

 • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

 • Víza

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária ETI, IČ: 45701822. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Hurghada
 • Miesto podľa CK: Makadi Bay

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

The Makadi Spa Hotel *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži
Všetky zájazdy do  The Makadi Spa Hotel

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 135 970
Dnes 8–16 h

Lokalita

Nezáväzná objednávka

Makadi Spa Hotel
    Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Pôvodná cena
810 EUR/os

Cena
760 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 135 970

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
760,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
36,00 €