MERCURE MADRID CENTRO

  Španielsko, Madrid

MERCURE MADRID CENTRO

    Španielsko, Madrid
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Lope de Vega Hotel má vynikající polohu naproti muzeu Prado v centru Madridu. Galerie Thyssen-Bornemisza je jen 300 metrů od hotelu, zatímco vlakové nádraží Atocha je vzdálené pouhých 10 minut. Nejbližší stanice metra je Antón Martín, asi 350 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel je klidný a příjemný a pokoje jsou vyzdobeny tématy španělské historie. Najdete tu knihovnu španělské literatury a hosté obdrží knihu spisovatele Lope de Vegy zdarma. Recepce Lope de Vega je otevřena 24 hodin denně a v lobby je internetový terminál zdarma.

Vybavení pokoje

Stylové, klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi a TV se satelitním příjmem

Stravování

Hotel podává snídani formou bufetu, který zahrnuje teplá jídla, zatímco kavárenský bar nabízí občerstvení, lehká jídla a sendviče po celý den.

Základná cena zahŕňa

  • letecká přeprava Praha - Madrid - Praha v nejnižší knihovací třídě
  • privátní transfer letiště - hotel - letiště
  • zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Základná cena nezahŕňa

  • příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, bude-li kalkulovaná cena v době objednávky vyprodaná
  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí
  • pobytovou taxu 5* hotely (2,25 Eur/os/den); 4* hotely (0,90 Eur/os/den), 3* hotely (0,45 Eur/os./den) - platba na místě

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Madrid
  • Miesto podľa CK: Madrid

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 205 606
Dnes 8–14.30 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

MERCURE MADRID CENTRO
    Španielsko, Madrid

Cena
535 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 205 606

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
535,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 3 dni - osoba
2
4,35 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 3 dni
0
32,00 €